Spoznajte značku Vízangyal Beauty

Keď hovoríme o kráse, väčšinou nám do mysle príde bohyňa lásky a krásy z gréckej mytológie, Afrodita. Málokto však vie, že jej meno, vydané z morských vĺn, odkazuje na jej narodenie, pretože slovo „aphros“ v gréčtine znamená pena. Môžeme teda povedať: Afrodita vdďačí za svoju nebeskú krásu prírode. Našou misiou je spojenie prírodnosti, inovácie a účinnosti, ktorú sme si predstavili v kozmetickej kolekcii, v ktorej maximálne využívame silu prírody v spojení s technologickými možnosťami, aby sme pomohli každodennému ošetrovaniu krásy. Veríme, že krásu, ktorú sme dostali od prírody, môžeme zachovať iba silou prírody.

Levente Balogh, zakladateľ značky, už niekoľko rokov spolupracuje so skúsenými odborníkmi, aby vzácnu minerálnu vodu Szentkirályi využil nielen na vnútorné, ale aj vonkajšie použitie. Minerálna voda z doby ľadovej sa s najprísnejšou kontrolou plní do fliaš a teraz sa spája s hydratačnými zložkami (urea, maslo z karité, vínový olej, arganový olej) v kozmetických výrobkoch. Kolekcia krásy Vízangyal sa skladá zo štyroch produktových línií - Aquatic Blue, Hydro Fresh, Floral Empire a Vízangyalka, ktoré sa premietajú do týchto produktov: sprchový gél, telové mlieko, krém na tvár, krém na ruky, tekuté mydlo, kolagénový nápoj a detský kúpeľ a šampón.

Oznámili sme uvedenie produktov na slávnostnej tlačovej konferencii. Poskytli sme vám malý pohľad do toho, ako prebiehalo naše podujatie.